Тарифи для підключення юридичних осіб

Київські Мережі – це найкращий вибір інтернет провайдера для Вашего бізнесу. «Lcom» надає послуги Інтернет доступу корпоративним клієнтам тільки на власній волоконно-оптичній мережі, яка на сьгоднішній день складеє більш ніж 3000 км по Києву

Три незалежних швидкісних канали в Європу які сполучають мережу компанії з найбільшими точками обміну трафіком, великими міжнародними IP-операторами та провайдерами. «Lcom» є одним з основних учасників точок обміну трафіком України (UA-IX, Dtel) загальною пропускною можливістю 10 Гбит/сек, у нас паритетні канали з провідними національними IP-операторами і провайдерами.

Інтернет провайдер «Lcom» підключає виділений Інтернет використовуючи сучасні технології та обладнання провідних світових виробників, якість якого було підтверджено систематичними випробовуваннями і тестами в нашій мережі. Багаторічний досвід роботи з надання Інтернет послуг для офісів, бездоганна організація роботи, чітко прописані корпоративні стандарти і клієнтоорієнтований підхід - усе це дозволяє нашій компанії швидко та якісно виконувати роботи з підключення Інтернету для бізнесу, надавати надійні послуги, оперативно вирішувати проблеми і підтримувати бездоганний рівень обслуговування.

Інтернет підключення юридичних осіб і приватних підприємців

Високошвидкісний Інтернет для офіса ми надаємо лише по технології Ethernet з введенням оптичного кабелю в кожну будівлю. Щоб надати вам якісний і надійний Інтернет ми використовуємо:

 Швидкісну магістральну і розподільчу оптичну мережу;

 Широкі зовнішні канали зв'язку доступу до глобальної мережі Інтернет, які своєчасно розширюються і модернізуються в залежності від ступеню збільшення кількості абонентів., причому середня завантаженість зовнішніх каналів зв'язку не перевищує 50%;

 Пряме включення в українську мережу обміна інтернет-трафіком UA-IX, яке забезпечує максимальну інтеграцію мереж українськими провайдерами та організацію ефективного обміна трафіком за найкоротшими маршрутами, без проходження через зарубіжні мережі, що економить час і нерви нашим корпоративним клієнтам.

Тариф на підключення і абонентська плата розраховується для кожного клієнта індивідуально

Тариф на підключення і абонентська плата розраховується для кожного клієнта індивідуально в залежності від багатьох чинників:

 наявність технічної можливості для підключення Інтернету;

 віддаленість від зони покриття;

 швидкість передачі сигналу;

 виділена лінія передачі сигналу;

 гарантія швидкості.

Хочете, ми вам зателефонуємо?
Хочете? Ми зателефонуємо вам!
Наші спеціалісти звяжуться з  Вами. Це безкоштовно!